Rozpropagujmy Propagandę Dei

Jak piszą sami członkowie zespołu Propaganda Dei: „- Całkowicie dla śmiechu zgłosiliśmy się do konkursu organizowanego przez Program Trzeci Polskiego Radia i ŠKODA Auto Muzyka  a tu nagle okazało się, że mamy szansę na koncert finałowy!”. Teraz tylko potrzebują Twojej pomocy!

W konkursie ŠKODA Auto Muzyka, organizatorzy szukają najlepszej muzyki do jazdy samochodem. Szukają zespołów, które mają wyobraźnię muzyczną, talent i własne produkcje. Takim zespołem jest niewątpliwiePropaganda Dei, której wokalistą jest ks. Michał Malek z naszej parafii! Jeśli wygrają, to będą mogli zagraj koncert w radiowej Trójce lub nagrać teledysk.

Teraz odbywa się głosowanie. Wystarczy wejść na stronę:

[button size=”medium” link=” http://www.wieszcodobre.pl/skodaautomuzyka/zespoly/propaganda-dei „] Kliknij tutaj, aby przejść na stronę konkursu i zagłosować [/button]

i kliknąć ZAGŁOSUJ przy ulubionej piosence. Można też kliknąć przy wszystkich piosenkach :). Ważne: aby móc głosować, trzeba mieć konto na Facebooku. Zachęcamy do codziennego głosowania na Propagandę Dei!

Członkowie zespołu osobiście dziękują za oddane głosy:

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=YhonTD0P5Ys&feature=player_embedded”]