Imieniny ks. Michała Malka

IMG_1616Aż sześciu księży koncelebrowało imieninową Mszę świętą wraz z ks. Michałem Malkiem. Odbyła się ona we wspomnienie Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – 29 września 2011 r. o godzinie 18.00. “– Nie spodziewałem się, że przyjdzie tyle osób!”mówił zaskoczony solenizant, widząc wypełnione ławki w kościele.

Ksiądz Michał Malek jest “nowym” księdzem, który rozpoczął pracę w naszej parafii od sierpnia bieżącego roku. Od razu dał się poznać jako bardzo radosny i rozśpiewany kapłan, dlatego też nie mogło zabraknąć na jego imieninowej Eucharystii diakonii muzycznej. Obecna była także młodzież oraz dzieci z Podwórkowych Kółek Różańcowych, które po komunii św. złożyły ks. Michałowi najserdeczniejsze życzenia. Przy wyjściu każdy dostawał imieninowego cukierka od solenizanta.

 Drogi Księże Michale!, dla każdego kapłana najcenniejszym darem jest modlitwa, a najważniejszym życzeniem jest życzenie kapłańskiej wierności aż do końca. Dlatego właśnie tego życzymy, abyś do ostatniego tchnienia trwał w chrystusowym kapłaństwie, którym podzielił się z Tobą najwyższy Kapłan Jezus Chrystus. A w darze składamy Ci naszą modlitwę w Twojej intencji.
Wdzięczni Parafianie

[tip]Zobacz zdjęcia z imieninowej Mszy ks. Michała[/tip]