Były proboszcz świętuje

Ksiądz Lech Kasperowicz – były proboszcz w latach 1988-1992 – 12 sierpnia świętował swoje imieniny. Jako że aktualnie przebywa na terenie naszej parafii na wakacjach, nie zapomnieliśmy o jego święcie. W dniu imienin, podczas wieczornej Eucharystii, przedstawiciele parafii złożyli ks. Kasperowiczowi najserdeczniejsze życzenia.

Ks. Leszek pochodzi z naszej parafii. Aktualnie pracuje w parafii św. Jana Bosko w Szczecinie. W sierpniu, prócz imienin, świętuje także 36. rocznicę I profesji zakonnej. Dokładnie 22 sierpnia 1975 stał się Salezjaninem. Natomiast kilka miesięcy wcześniej, 8 czerwca, minęła 29. rocznica święceń kapłańskich ks. Leszka.

[fancy_box]
Najdroższy nasz były proboszczu!
Z okazji Twych imienin życzymy Tobie przede wszystkim zdrowia i wielu sił i Łask Bożych do dalszej pracy duszpasterskiej. Niech Najwyższy Kapłan Jezus Chrystus zawsze Ci błogosławi i niech będzie źródłem Twojej radości i spełnienia, a Maryja Wspomożycielka Wiernych niech zawsze Ciebie osłania swoim płaszczem! Króluj nam Chryste!
wdzięczni i zawsze pamiętający
Parafianie
[/fancy_box]
DSC_5666