Schola na integracyjnym wyjściu

Na czas wakacji wspólnoty z naszej parafii zawieszają swoją działalność. Schola „Tęcza”, spotykając się po raz ostatni przed wakacyjnym odpoczynkiem, uroczyście zakończyła kolejny rok szkolny.

W sobotę – 11 czerwca br. – po zbiórce pod naszym kościołem schola udała się do lasu przy barze, na al. Poznańskiej. W tym integracyjnym spotkaniu uczestniczyło ok. 40 osób – wraz z opiekunami oraz siostrą prowadzącą scholę: s. Leokadią Tkaczuk. Na uczestników czekało na miejscu ognisko gry i zabawy, tj.: podchody, przedstawienia grupowe.

Impreza zakończyła się ok. godziny 19., kiedy to dzieci wytrwale przymaszerowały na plac kościelny. Uczestnikom wyjścia bardzo się podobało i mają oni nadzieję, że takie spotkania będą organizowane częściej.

Marcin Okoń

[tip]Zobacz zdjęcia z ostatniego spotkanie scholi „Tęcza” przed wakacjami[/tip]