Prymicje ks. Karola Kubickiego

W niedzielę – 19 czerwca 2011 r. o godz. 18.00 w naszej parafii Mszę świętą prymicyjną odprawił ks. Karol Kubicki – neoprezbiter Diecezji Koszalińsko – Kołobrzeskiej.

Ksiądz Karol został ochrzczony w naszej parafii, przyjął I Komunię Świętą oraz bierzmowanie, dlatego pragnął on w gronie bliskich podziękować Bogu za łaskę wiary i za powołanie do kapłaństwa. Jak sam mówił, jest to dla niego kościół bardzo bliski sercu. Według dzisiejszych granic parafii, ks. Karol, pochodzi z parafii Św. Jana Bosko.

Na początku mszy świętej nasz ksiądz Proboszcz przywitał dostojnego gościa i w imieniu całej naszej parafii złożył życzenia obfitości łask i wierności w kapłaństwie przez całe życie. Podczas mszy prymicyjnej w ramach kazania dzieci ze scholi  „Tęcza” działającej w naszej parafii zaprezentowały małą inscenizację o miłości Boga do człowieka. Dzieci złożyły również księdzu prymicjantowi kwiaty oraz życzenia. Na koniec Ksiądz Karol udzielił wszystkim prymicyjnego błogosławieństwa.

[tip]Zobacz zdjęcia z Mszy świętej Prymicyjnej ks. Karola Kubickiego.[/tip]