Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

PILNA prośba o modlitwę!

PILNA prośba o modlitwę!

Wczoraj – 23 września – w godzinach przedpołudniowych ksiądz Bolesław Kujawa udał się do Szpitala Specjalistycznego w Pile, aby poddać się operacji. Wszystkich naszych parafian i internautów odwiedzających naszą stronę prosimy o modlitwę w intencji Księdza Bolesława: o szczęśliwą operację i szybki powrót do zdrowia, do wspólnoty kapłańskiej i do wspólnoty parafialnej.

Uzdrowienie chorych, módl się za Księdzem Bolesławem!

 1. Teresa Skrzypczyk
  Teresa Skrzypczyk30 września 2010

  Modlitwą wspierałam księdza i czynię to nadal.Zachęcalam i zachęcam do modlitwy innych.Odwiedziłam księdza jak obiecałam.Muszę powiedzieć,że nasz ksiądz po ludzku cierpi,ale radość i uśmiech na twarzy jest, nie znikła.Dziękując za modlitwę, obiecał ksiądz Bolesław modlitwę za tych co się za zdrowie księdza modlą.Jakie to wspaniałe.Módlmy się o szybki powrót do zdrowia naszego wspaniałego, zawsze uśmiechniętego księdza.

 2. Tomasz (admin)
  Tomasz (admin)29 września 2010

  Myślę, że kciuki na nic tu się nie zdadzą. Potrzebna jest modlitwa – i tylko ona może pomóc.

  Pozdrawiam!

 3. Adam Skowroński
  Adam Skowroński29 września 2010

  Boluś jest OK! Trzymam kciuki!

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»