Oficjalna strona internetowa salezjańskiej parafii rzymskokatolickiej pod wezwaniem Świętej Rodziny w Pile

Imieniny ks. Mirosława Kurkiewicza

Imieniny ks. Mirosława Kurkiewicza

Wprawdzie już w fioletowym ornacie i wielkopostnym nastroju, ale z wielką radością w sercu, ks. Mirosław Kurkiewicz, wraz z naszą wspólnotą parafialną, świętował swoje imieniny. Solenizant odprawił Mszę świętą we własnej intencji w piątek, 26 lutego 2010 r. o godzinie 18.00

Homilię wygłosił ks. proboszcz Gwidon Ekert, który również złożył życzenia w imieniu wspólnoty zakonnej. Natomiast po Eucharystii życzenia od parafian złożyli państwo Gadziałowie, którzy należą do Neokatechumenatu – wspólnoty prowadzonej przez księdza Mirka. Prócz Neokatechumenatu ks. Mirosław prowadzi scholę „Tęcza”, jest ekonomem wspólnoty oraz katechizuje młodzież w „Gastronomie”. Parafianie głównie znają go z nabożeństw i Mszy świętych dla dzieci, którym przeważnie przewodniczy.

Drogiemu Księdzu Mirkowi pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia imieninowe: nieustannej pogody ducha oraz by zawsze obdarzał Ksiądz swoją radością innych. Niech Bóg udziela Księdzu wszelkich potrzebnych łask, a Maryja Wspomożycielka Wiernych wyprasza Księdzu dar cierpliwości – tak bardzo potrzebnej przy pracy z dziećmi! Szczęść Boże!

Z darem modlitwy
Parafianie

[tip]Zdjęcia – Imieniny ks. Mirosława Kurkiewicza – 26 lutego 2010[/tip]

W ostatnim czasie odeszli do wieczności:

Więcej pogrzebów z naszej parafii znajdziesz na specjalnym kanale na Twitterze: @Pogrzeby»